تعویض باتری آیپد

تعویض باتری آیپد


تعویض باتری آیپد

تعویض باتری آیپد با شش ماه ضمانت با پایین‌ترین قیمت بازار

تعویض باتری آیپد با شش ماه ضمانت صددرصد اصلی و تضمین اصالت کالا در مجموعه تعمیرات آیفون‌فیکسر توسط متخصصین تعمیرات آیپد برای شما انجام می‌شود. این کار توسط تکنسین های با سابقه ما که بیش از یک‌دهه سابقه در کار تعمیرات محصولات اپل را دارند برای شما انجام می‌شود. این کار در کمتر از 24 ساعت برای شما با بالاترین استاندارد برای شما انجام می‌شود. تمامی مراحل این کار در مجموعه ما با تجهیزات روز دنیا برای یک کار بسیار تمیز انجام خواهد شد که پس از تعویض هیچ تفاوتی بعد از باز شدن با قبل نداشته باشد.


تماس با کارشناس تعمیرات 09126108897


فرم مشاوره رایگان و درخواست تعویض باتری آیپد

چرا ما این کار را برای شما انجام دهیم؟

  1. باتری صددرصد اصلی برای دستگاه شما انجام می‌دهیم.
  2. شش ماه ضمانت برای باتری می‌دهیم.
  3. در کمتر از 24 ساعت این کار را انجام می‌دهیم.
  4. کارشناسان با تجربه بالا این کار را انجام می‌دهند.
  5. با تجهیزات روز دنیا برای شما انجام می‌شود.

تعویض باتری آیپد مینی با ضمانت شش ماهه

تعویض باتری تبلت های مینی اپل نیز هم در مجموعه ما با شش ماه برای شما انجام می‌شود. تمامی مدل‌ها در مجموعه ما باتری آنها موجود است و در کمترین زمان برای شما انجام می‌شود.

چه زمانی لازم است باتری ایپد شما تعویض شود؟

اگر باتری شما درصد سلامت آن با 80 درصد یا زیر آن رسیده یا مثل قبل دیگر به خوبی شارژ را نگه نمی‌دارد در اولین فرصت آن را برای تعویض به یک مرکز معتبر یا مرکز تعمیرات ما بسپارید. این موضوع خیلی مهم است که زودتر این کار را انجام دهید زیرا اگر این کار را به تعویق بیاندازید به مادربرد آیپد شما آسیب خواهد زد و شما بعد از این علاوه بر اینکه هزینه‌ای برای تعویض باتری شما باید بپردازید باید یک هزینه اضافه به تعمیر مادربرد شما اضافه خواهد شد.

نکته بعدی که باید بدانید این است باتری تمامی گوشی و تبلت ها در تمامی برند‌ها از جنس لیتیوم یون است که از مواد شیمیایی است که بعد از حدود دو سال فاسد خواهد شد. بعد از فاسد شدن اتفاقی که افتاد شروع به بادکردن فشار زیادی به تاچ و ال‌سی‌دی خواهد آورد که احتمال آسیب به این قطعه زیاد است. 

همچنین می توانید صفحه تعویض باتری آیفون را نیز مشاهده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.