آموزش بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد در آیتونز و آیکلود

آموزش بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد در آیتیونز و آیکلود

آموزش بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد در آیتونز و آیکلود را در این صفحه از سایت “مرکز تعمیرات آیفون فیکسر” به راحتی بیاموزید. دارندگان محصولات اپل در طول استفاده از آیفون و آیپد خود به دلایل مختلفی نیاز دارند که از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنند. ممکن است شما نسخه جدید گوشی آیفون را خریداری کنید و بخواهید از گوشی قدیمی خود به طور کامل اطلاعات خود شامل مخاطبین، پیام، فیلم، عکس، یادداشت ها و … را به گوشی جدید وارد کنید. یا بخواهید کمی از اطلاعات قدیمی خود را درون کامپیوتر بریزید تا فضا برای ذخیره اطلاعات جدید داشته باشید و دلایل دیگر که لازم است این آموزش را ببینید.

برای تعمیرات آیفون و تعمیرات آیپد صفحات مخصوص آن را مطالعه نمائید.

شما می توانید به روش های مختلفی از گوشی و تبلت اپل خود بکاپ تهیه فرمائید. ما در اینجا دو روش استاندارد خود کمپانی اپل را برای پشتیبان گیری از اطلاعات خود را به شما آموزش خواهیم داد. این دو روش یکی از طریق خود تلفن همراه در فضای ابری آیکلود ( iCloud ) و دیگری از طریق انواع کامپیوتر یا لپ تاپ ویندوزی یا آی مک و مک بوک است که هیچ تفاوتی با هم ندارند و همگی توسط برنامه آیتونز ( iTunes ) انجام می شود را به صورت فیلم و عکس و نوشته برای شما آموزش می دهیم که با هر نوع از این روش ها راحت هستین این مطالب را بیاموزید.

برای استفاده از آموزش بالا نیاز به برنامه آیتونز را دارید که می توانید این برنامه را از صفحه مخصوص دانلود آیتونز تهیه نمائید.

آموزش پاک کردن بکاپ در آیتونز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.