شارژر فندکی ماشین برای موبایل اپل چی بخریم؟

شارژر فندکی ماشین برای موبایل اپل چی بخریم؟ این یکی از سوالات مهمی است که دارندگان گوشی آیفون که علاقه زیادی به موبایل خود دارند و نمی خواهند آسیب ببیند را هنگام خرید از فروشندگان سوال می پرسند. اما به نظر شما تمام فروشندگان لوازم جانبی موبایل از لحاظ فنی اطلاعات کافی را دارند که به شما یک مشاوره درست دهند؟ ما یک تحقیق در این مورد را برای شما انجام دادیم و این سوال را از یک تکنسین تعمیرکار موبایل که بیش از یک دهه تجربه و دانش در زمینه تعمیرات گوشی آیفون را داشت پرسیدیم و برای شما موارد ذکر شده را اینجا نوشتیم.

نکات مهم در خرید شارژر فندکی ماشین برای موبایل اپل

برای انتخاب مناسب یک شارژر فندکی برای گوشی های آیفون به چند مورد باید توجه زیادی شود اول اینکه مدل گوشی شما چی هست؟ آیفون 6 یا آیفون 13؟ درست است که هر دو مدل ذکر شده ساخت کمپانی اپل است ولی نوع شارژر این گوشی ها متفاوت است پس در نتیجه که شارژر فندکی این مدل ها نیز باید تفاوت داشته باشد و برای هرکدام مناسب با نوع آن گوشی را انتخاب و خرید نمائید.

خوب چند نوع شارژر برای موبایل های ایفون وجد دارد برای مثال شارژر مناسب 5 وات 1 آمپر است که شما برای خرید شارژرهای فندکی باید به چند وات بودن و چند آمپر بودن آن را بخوانید و طبق ان وات و آمپر خرید خود را انجام دهید. و اینکه مارک این محصول معتبر باشد و جنس این شارژر فندکی باید اصلی باشد که به درستی این مطالب را نوشته باشد. در غیر این صورت که به مشخصات مناسب و یا شارژر با مارک معتبر و اصلی خرید نکنید حتما گوشی شما دچار مشکل خواهد شد و در اولین مرحله قطعه آی سی شارژ و باتری موبایل شما را معیوب می کند که می بایست برای تعمیر آیفون خود به نمایندگی تعمیرات آیفون فیکسر مراجعه نمائید.

بهترین مارک شارژر فندکی موجود در بازار کدام است؟

برای خرید شارژر فندکی خوب است که به کیفیت محصول توجه زیادی کنید. و سعی کنید بهترین مارک ها که تولید کننده شارژر فندکی هستند را انتخاب نمائید. که بهترین آنها که به گوشی شما آسیب نمی زنند عبارت اند از: 1-الدینیو 2-بیسوس 3-شیائومی 4-انکر 5-آکی 6-بلکین 7-ریمکس و … هستند.

اگر این مارک ها و جنس اورجینال آنها را تهیه کرده باشید کاری که این شارژر ها انجام می دهند محافظت در برابر اتصال کوتاه است، محافظت در دمای بیش از حد، ولتاژ بیش از حد و جریان بیش از حد که در ماشین به وجود می اید محافظت خواهد کرد. مورد بعدی که در انتخاب شارژر فندکی می توانید مد نظر داشته باشید چند پورت بودن آن است که می تواند خروجی های مختلف برای چندین موبایل را داشته باشد که برای چندین اعضای خانواده در ماشین استفاده شود.

چند مدل از این مارک ها که در بازار طرفداران بیشتری دارد را بشناسید :

  1. شارژر فندکی الدینیو مدل DL-C29
  2. شارژر فندکی 4 پورت باسئوس CCBX-120U3
  3. شارژر فندکی بیسوس مدل BS-C20C
  4. شارژر فندکی ریمکس مدل RCC-227
  5. شارژر فندکی انکر مدل A2212
  6. شارژر فندکی آکی مدل CC-T8
  7. شارژر فندکی بلوتوث شیائومی مدل RoidMi 3s
  8. شارژر فندکی شیائومی مدل CZCDQ01ZM
  9. شارژر فندکی آنکر مدل  a2721
  10. شارژر فندکی بیسوس مدل  Grain

کاربرد شارژر فندکی :

کاربرد شارژر فندکی برای شما زمانی است که مدت زیادی را در ماشین خود به سر می برید. ممکن است یک سفر جاده‌ای چند روزه را بخواهید انجام ‌دهید و یا رفت و آمد چند ساعته معمولی که روزانه به سرکار خود و برگشت به منزل را دارید که در کلان شهرهایی مثل تهران ممکن است چندین ساعت باشد و یا به طور کلی کارتان با ماشین است و در اسنپ و یا شرکت های مشابه مشغول به کار هستید. که به دلایل مختلفی نیاز به شارژ نمودن وسیله‌ای خواهید داشت. آن وسیله ممکن است گوشی یا تبلت شما باشد یا دوربین شما که کمبود باطری دارد؛ در این زمان شارژر فندکی برای پر کردن باتری شما در مسیر کمک بزرگی خواهد بود.

شارژر فندکی کم هزینه است اما از ارزش بسیار مناسب برای تأمین برق در هنگام حرکت برخوردار است. شارژرهای فندکی ماشین در سبک‎ها و شکل‌های بسیاری به بازار عرضه می‌شوند؛ می‌توانند برای شارژ تلفن یا حتی لپ تاپ‌ها از پورت مناسب استفاده شود. به طور معمول برای شارژ تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما می‌توان از آن برای تغذیه بسته‌های باتری، مدل‌های خاصی از دوربین و بسیاری دیگر از دستگاه‌های USB استفاده کرد. درواقع از شارژر USB خودرو می‌توان برای شارژ کردن تعداد زیادی دستگاه از تلفن‌های هوشمند و تبلت گرفته تا پاوربانک‌ها و حتی مدل‌های خاصی از دوربین استفاده کرد. برخی از شارژرهای USB اتومبیل می‌توانند عملکرد بسیار بیشتری داشته باشند و به عنوان یک مرکز اتصال عمل کنند؛ برخی قادر به اتصال به پخش کننده‌های موسیقی از جمله تلفن‌های همراه و FM هستند. همچنین ممکن است امکان برقراری تماس‌های تلفنی بدون تلفن را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.