تعمیر فیس آیدی آیفون

تعمیر فیس آیدی آیفون در مجموعه آیفون فیکسر که به صورت تخصصی، تعمیرات آیفون را انجام می‌دهد امکان پذیر است. فیس آیدی گوشی های آیفون که از گوشی ایکس شروع شد. به دلیل مسائل امنیتی همانند گوشیهایی که فینگر پرینت داشتند در قبل قابل تعویض نیستند.  فقط اگر بخواهیم کار کنند بعد از آسیب دیدگی باید تعمیر شوند. که نیاز به تجهیزات پیشرفته خواهند داشت که ما در تعمیرات تخصصی آیفون فیکسر این تجهیزات را برای اولین بار در ایران وارد کرده ایم.  شما از این پس می‌توانید گوشیهای خود را که مشکل faceid دارند را برای ما بیاورید، یا ارسال کنید تا برای شما تعمیر کنیم.

فیس آیدی درچه مواردی باعث آسیب دیدگی می‌شود؟

faceid گوشی های آیفون بیشتر به دلیل خیلی ظریف بودن مدار آنهابر اثر ضربه خوردن آسیب می‌بیند. و دومین مساله آبخوردگی گوشی هست هرچند که اکثر دارندگان گوشی هی مدل ایکس و بالاتر فکر می‌کنند گوشی آنها ضدآب می‌باشد. ولی در اصل گوشی آنها تا اندازه ای مقاوم در برابر آب است و بعد از استفاده در حدود یکسال چسب آب بندی آنها ضعیف تر شده و مقاومت آنها کمتر می‌شود. و باعث آسیب دیدن گوشی بعد از آبخوردگی می‌شود.

فیس آیدی در گوشی های سری ایکس از چند قسمت تشکیل شده که بیشتر خرابی ها از قسمت dot projector فیس آیدی میباشد. قسمت بعدی که خرابی خیلی کمتری دارد infrared camera میباشد که طبق تجربه ما این قسمت از فیس آیدی خرابی ندارد به جز در موارد آبخوردگی شدید گوشی که سولفاته این قسمت را خراب میکند. قسمت سوم فیس آیدی فلت سنسور و اسپیکر هست که معمولا بر اثر ضربه خوردگی گوشی این فلت آسیب میبیند.

آیا تعمیر فیس آیدی آیفون ایکس امکان پذیر است؟

گوشی هایی قابل تعمیر هستند که از سه قطعه که بالا نام بردیم هیچ کدام تعویض نشده باشند. در این صورت تیم ما میتواند، با تجهیزات بروز دنیا که برای این کار یعنی تعمیر فیس ایدی وارد ایران کرده ایم برای شما با یک هزینه خیلی عالی تعمیر کنیم. البته به جز اینکه تعمیر فیس آیدی به پروگرمر های جدید لازم دارد نیاز به تجربه بالا در این زمینه نیز هست. تعمیرات faceid نیاز به دانش و تجربه بالا دارد. که تکنسین های ما با بیش از ده سال تعمیرات این کار را به خوبی و با ضمانت برای شما انجام خواهند داد.

تعمیرات فیس آیدی آیفون
تعمیرات فیس آیدی آیفون

فیس آیدی آیفون چگونه کار میکند؟

وقتی گوشی رو در دست دارید اولین قسمتی که فعال میشود قابلیت اثر شناسایی چهره شما است که پرتوهای نور مادون قرمز را به چهره شما می‌تاباند که چهره شمارا بتواند شناسایی نماید. دلیل استفاده از مادون قرمز این است که بتواند در نور کم هم چهره شما را شناسایی نماید. با استفاده از این تکنولوژی هزاران نقطه در صورت شما اسکن میشود و بعد از آن با شناسایی قفل صفحه باز میشود.

برای تعمیر فیس‌آیدی آیفون اپل خود با شماره ۰۹۱۲۶۱۰۸۸۹۷ لطفا تماس بگیرید.

تعمیرات فیس آیدی یکی از مشکلات رایج گوشی های جدید آیفون است. که faceid این گوشی ها بعد از مدتی از کار خواهد افتاد، و دیگر قادر به تشخیص چهره شما نخواهد بود. و شما برای ورود به داخل گوشی حتما باید رمز ورود را وارد کنید. فیس آیدی در گوشی ها از چند قسمت تشکیل شده که بیشتر خرابی ها از قسمت dot projector فیس آیدی می‌باشد. قسمت بعدی که خرابی خیلی کمتری دارد infrared camera می‌باشد. به جز در موارد آبخوردگی شدید گوشی که سولفاته این قسمت را خراب می‌کند. قسمت سوم فیس‌ایدی فلت سنسور و اسپیکر هست که معمولا بر اثر ضربه خوردگی گوشی این فلت آسیب می‌بیند.

در چه صورت face id قابل تعمیر است؟

گوشی هایی قابل تعمیر هستند که از سه قطعه که بالا نام بردیم. هیچ کدام تعویض نشده باشند. در این صورت ما می‌توانیم با دستگاه های بروز دنیا، که فقط برای این کار یعنی تعمیر فیس ایدی وارد ایران کرده‌ایم. برای شما با یک هزینه خیلی عالی تعمیر کنیم. البته به جز اینکه تعمیر فیس آیدی به پروگرمر های جدید را لازم دارد. نیاز به تجربه بالا در امر تعمیرات را نیز دارد. که تکنسین های ما با بیش از ده سال تعمیرات این کار را به خوبی و با ضمانت برای شما انجام خواهند داد.

هزینه تعمیر فیس آیدی چقدر است؟

هزینه تعمیز فیس ایدی بسته به مدل گوشی و اینکه کدام قسمت از آن مشکل دارد متفاوت است. آیفون فیکسر با کمترین هزینه این مشکل را برای شما برطرف خواهد کرد.